• 20 stycznia 2022

Dzięki robotom sprzątającym możemy ułatwić sobie wykonywanie wielu codziennych obowiązków. Co istotne nie muszą one stanowić bardzo dużego wydatku. Warto zapoznać się z rankingiem odkurzaczy automatycznych. Świat robotów do niedawna wydawał się raczej jak wizja twórców literatury fantastycznej. Obecnie jednak to co było kiedyś w książkach staje się dla nas rzeczywistością i staje się to rzeczywistością coraz bardziej powszechną. Inteligentne urządzenia zaczynają nas wspierać w wielu rożnych aspektach. Jednym z nich będzie między innymi utrzymywanie porządku w domu.

Roboty sprzątające pozwalają automatyzować proces, który dla wielu z nas jest oczywiście męczący a więc sprzątanie. Czas, który dzięki nim uda się zaoszczędzić będzie można w inny sposób zagospodarować. Sam rynek urządzeń tego typu bardzo dobrze się rozwija i regularnie pojawiają się jakieś nowe urządzenia o takim zastosowaniu na rynku, dlatego wśród nich każdy może szukać atrakcyjnej propozycji dla siebie. Dzięki temu, że urządzenia w sprzedaży są zróżnicowane faktycznie pod katem indywidualnych potrzeb coś sensownego można wybrać. Jednocześnie jednak duży wybór pewnie dla wielu osób staje się problemem. Na pewno warto zapoznać się z tym jakie roboty na rynku są dostępne, by dla siebie wybrać z jednej strony wydajny sprzęt, z drugiej taki który będzie również oferty w dobrej cenie.

Ranking robotów sprzątających

Oczywiście roboty sprzątające już dość długo są dostępne na rynku. Regularnie pojawiają się oczywiście urządzenia nowej generacji, które otrzymują dodatkowe funkcjonalności i możliwości. Jednak nawet urządzenia, które są już od dawna na rynku dla wielu osób będą wystarczającą propozycją. Mimo, że wiele osób uważa inaczej to jednak inwestycja w odkurzacz automatyczny nie musi być wielkim wydatkiem. Sporo modeli można otrzymać  cenie około 1500-2000zł. W takich widełkach znajdują się również świetnie oceniane urządzenia:

1. Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner

2 Roborock S502. iRobot Roomba 980

3. Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

4. Electrolux PI92-4STN

5. iRobot Roomba 675

Czy odkurzacz-robot to dobry pomysł?

Tak jak zostało powiedziane zakup robota sprzątającego nie musi być wielkim wydatkiem. Już za mniej więcej 2 tysiące złotych jesteśmy w stanie kupić urządzenie, które bardzo dobrze będzie się sprawdzać w trakcie codziennej pracy i będzie gwarantowało przejecie uciążliwych obowiązków w domu. Jeśli chodzi o technologie, które stosowane są w tych urządzeniach to bardzo często są to sprzęty z nowoczesnymi rozwiązaniami i faktycznie wydajność ich pracy jest świetna. Tym samym te urządzenia na tle innych dostępnych na rynku sprzętów faktycznie się wyróżniają. Dużą zaletą są takie rozwiązania, gdzie dostajemy możliwość ustalenia pracy sprzętu za pomocą aplikacji na smartfona. To super rozwiązanie, dzięki któremu można wygodnie ustalać plany sprzątania czy wykorzystywać opcji z dowolnego miejsca, bez obaw o to, że takie urządzenie zostanie uszkodzone. Ogólnie to urządzenie jest faktycznie atrakcyjną propozycją, będzie to inwestycja, której zalety dość szybko będzie można zauważyć.

Top